Pracownicy Zakładu

KIEROWNIK

dr hab. inż. Tomasz Siwowski

Profesor Politechniki Rzeszowskiej
Kierownik Zakładu
E-mail:
siwowski@prz.edu.pl
 

PRACOWNICY

dr hab. inż Krzysztof Trojnar
Profesor Politechniki Rzeszowskiej
E-mail: ktrojnar@prz.edu.pl
 
dr inż. Lesław Bichajło
Adiunkt
E-mail: leszbich@prz.edu.pl

dr inż. Lucjan Janas
Adiunkt
E-mail: ljanas@prz.edu.pl

dr inż. Maciej Kulpa
Asystent
 
dr inż. Ewa Michalak
Adiunkt
E-mail: michalak@prz.edu.pl

dr inż. Bartosz Piątek
Asystent naukowy
dr inż. Dariusz Sobala
Adiunkt
E-mail: d.sobala@prz.edu.pl

mgr inż. Aleksander Duda
Asystent naukowy
Wizytówka www: aduda.v.prz.edu.pl

mgr inż. Krzysztof Kołodziej
Asystent
Wizytówka www: kkolodziej.v.prz.edu.pl

mgr inż. Mateusz Rajchel
Asystent
E-mail: mrajchel@prz.edu.pl
 
mgr inż. Mateusz Szarata
Asystent
E-mail: matsza@prz.edu.pl
Wizytówka www: msz.v.prz.edu.pl
 
mgr inż. Agnieszka Wiater
Asystent
E-mail: wiater@prz.edu.pl
Wizytówka www: wiater.v.prz.edu.pl
 
 

PRACOWNICY INŻYNIERYJNO-TECHNICZNI

mgr inż. Leszek Folta
Starszy specjalista naukowo-techniczny
E-mail:
leszfol@prz.edu.pl

tech. Ewa Rajchel
Samodzielny konstruktor
 

DOKTORANCI

mgr inż. Kamil Baran

mgr inż. Roman Rypyst

mgr inż. Paulina Siwowska

 Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję